Телефон в мобайле

Способи оплати

Способи оплати товару:

Банківський переказ
п/р UA21 305299 00000 26005046709909 у банку ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", м. Київ, МФО 305299

Рахунок-фактура - для приватних та юридичних осіб

Готівкова оплата - у шоурумі

Способи доставки

Доставка товару:

Адресна доставка по Україні від 300 грн
Самовивіз - безкоштовно
Новою Поштою - по всій Україні за тарифами перевізника
Delivery - по всій Україні за тарифами перевізника
SAT - по всій Україні за тарифами перевізника

Обмін і повернення товару

Обмін або повернення товару належної якості провадиться відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 (чотирнадцять) календарних днів, не рахуючи дня покупки, можна оформити обмін або повернення товару за умови:

товар не був у експлуатації;
цілісність комплекту товару та упаковки не порушена;
збережений документ, що підтверджує оплату;
збережені всі ярлики.

Обмін або повернення складського товару належної якості провадиться за рахунок Покупця.
Не підлягає обміну або поверненню товар, виготовлений за індивідуальним замовленням Покупця. Товаром, виготовленим за індивідуальним замовленням, вважається товар, який відсутній на складі Продавця в день оформлення замовлення, і виробляється виключно після оформлення замовлення Покупцем. Товаром, виготовленим за індивідуальним замовленням, вважається товар, вироблений за індивідуальними розмірами, кольором і / або з іншими індивідуальними властивостями (за індивідуальним дизайн-проектом, унікального асортименту і в обмеженій кількості), і не може бути проданий іншим особам або може бути проданий тільки з істотними фінансовими втратами для Продавця.

Для обміну або повернення товару, Покупець зобов'язаний пред'явити оригінал накладної та чека (або іншого документа), що підтверджує оплату товару, а також паспорт. У разі повернення товару кошти будуть повернуті в строк 7 (сім) днів з дати повернення товару.

При простроченні терміну обміну або повернення товару, Продавець має право відмовити Покупцеві в заміні товару або в поверненні коштів за Товар.