Телефон в мобайле

Зелена Огорожа у Києві

Київ (Видубичі)

Столичне шосе, 2
пн-сб: 10:00-20:00
нд: 11:00-18:00

Київ (Поділ)

вул. Глибочицька, 16в
пн-пт: 10:00-19:00
сб-нд: вихідний
Шоуруми Зелена Огорожа Київ - декоративні рішення для будь-яких територій та об'єктів.

Зелена Огорожа у Києві: особливості вибору.
Для кожного господаря важливо, щоб паркан й уся ділянка навколо будинку виглядали гідно. Наша компанія може задовольнити запити найвибагливішого покупця, виготовити та встановити унікальні декоративні огорожі, які будуть самодостатньою естетичною частиною архітектури, забезпечать фізичний й візуальний захист території.
Для того щоб купити штучну Зелену Огорожу у Києві, про яку ви давно мрієте, необхідно відповідально підійти до вибору. Рекомендуємо вивчити всі особливості та критерії вибору парканів, для того, щоб точно знати, який зелений паркан вам потрібен.

Зелена Огорожа Київ: як вибрати?
Перш, ніж купити Зелену Огорожу у Києві, рекомендуємо більше дізнатися про продукцію.
• Матеріал огорожі. Виготовляється Зелена Огорожа з високоякісного оцинкованого дроту подвійного плетіння діаметром 1,6 * 2 = 3,2 мм, що робить паркан міцнішим. Щільність оцинковки 50-60 гр. / м2. Кожен з двох дротів обплетений первинним ПВХ-матеріалом, схожим на хвою, зі 100% ультрафіолетовим захистом й без запаху. Розмір кожної комірки паркану 40 мм х 40 мм (таку Зелену Огорожу штучну в Києві ви можете замовити у нас прямо зараз).
• Стійкість до зовнішнього середовища. Штучний Зелений Паркан у Києві стійкий до механічних впливів, високих й низьких температур. Важливо відзначити, що він не вигорає на сонці, не поширює вогонь, не боїться вологи, дощу і снігу.
• Колір. Є можливість виготовити огорожу будь-якого кольору за міжнародним стандартом RAL. Найбільш популярні в Україні відтінки: темно-зелений (Dark Green) та зелений мікс (Mixed Green).
• Естетичність. Продукція ТМ Зелена Огорожа є стильною, схожа на натуральну хвою, гармонійно поєднується з природою, має естетичний вигляд з усіх сторін.
• Простота догляду. На відміну від інших видів парканів, купивши Зелену Огорожу штучну у Києві, вам не потрібно буде за нею постійно доглядати, фарбувати та ремонтувати.
• Ціна. Вартість зеленого паркану цілком виправдана, співвідношення ціна-якість оптимальне. Ви можете купити Зелену Огорожу в Києві за доступною ціною.
• Зручний сервіс. Наша компанія за бажанням покупця надає послуги заміру, доставки і монтажу зеленого паркану в Києві.
• Сфера застосування. Продукцію ТМ Зелена Огорожа в Києві та Київській області використовують для будівництва огороджень: сучасних житлових комплексів, приватних будинків та прибудинкових територій, котеджів й таунхаусів, ресторанів і кафе, готелів й баз відпочинку, торговельних та логістичних центрів, аеропортів і вокзалів, парків та автомобільних парковок, навчальних закладів і спортивних споруд, дитячих майданчиків та інших об'єктів.

Напрямки діяльності компанії Зелений Забор у Києві та Київській області:
• продаж у Києві продукції ТМ Зелена Огорожа - оцинкованої сітки з декоративним ПВХ покриттям, схожим на натуральну хвою,
• монтаж Зеленої Огорожі в Києві та Київській області,
• будівництво декоративних зелених парканів під ключ у Києві,
а також за допомогою Зеленої Огорожі:
• збільшення висоти, реновація та модернізація існуючих парканів,
• поділ території на функціональні зони,
• облаштування альтанок, терас і балконів,
• естетичне огородження та маскування інженерних споруд: котельні, водонапірної станції, газо регуляторного пункту, трансформаторної будки, електросилової або об'єкта будь-якого призначення,
• декорування фасадів будівель та інтер'єрів приміщень,
• виготовлення необхідних декоративних конструкцій.

Продукція компанії Зелений Забор у Києві: перевірена якість.
Виробляється Зелена Огорожа у Туреччині, продукція відповідає міжнародним стандартам якості та успішно реалізується на світовому ринку більше 15 років, також є популярним Зелений Паркан у місті Київ.

Де купити Зелену Огорожу в Києві?
Ви часто запитуєте, де штучний Зелений Паркан купити в Києві? Фірмові шоуруми Зелена Огорожа відкриті майже у кожному великому місті України. У Києві працюють два шоуруми, склад і центральний офіс компанії.
Радимо купити продукцію ТМ Зелена Огорожа у Києві в одному з двох фірмових шоурумів: Зелена Огорожа на Столичному Шосе, 2, або Зелена Огорожа на Подолі, вул. Глибочицька, 16в.
Якщо у вас дефіцит часу і ви не можете приїхати у фірмовий шоурум, наші співробітники завжди допоможуть вам дистанційно з вибором зеленого паркану та розрахунком: по телефону або в онлайн-чаті, чи можете заповнити форму заявки на сайті zz.in.ua. Також можете викликати замірника на об'єкт.

Остерігайтеся підробок Зеленого Паркану в Києві!
Зелений Забор, Зелена Огорожа, Зелений Паркан - офіційно зареєстровані в Україні наші торговельні марки (знаки для товарів і послуг). Якщо у назві продукції до вищевказаних словосполучень є припис додаткових букв (крім ТМ) або слів, це не наша продукція, а спроба незаконного використання популярних торговельних марок.

Рекомендуємо купити Зелену Огорожу в Києві у фірмових шоурумах. Ви точно залишитеся задоволені своїм вибором.
Зелена Огорожа Київ
Зелений Паркан Київ
Зелена Огорожа Київ
Заявка на розрахунок
Ми зателефонуємо Вам і проконсультуємо з усіх питань
Виклик замірника
Ми зателефонуємо і запишемо Вас на замір